Home / Rubrikë / Zëri i të rinjve (Faqe 9)

Zëri i të rinjve

Të gjithë të rinjtë të cilët kanë pasion për të shkruar i ftojmë të dërgojnë materialet e tyre në adresën tonë: [email protected]

Ajo që dua… Oscars’ edition

Nga Sophia Vergara e Heidi Klum te Sylvester Stallone, të gjithë njerëzit e momentit mblodhi Teatri Dolby, në ceremoninë e 88-të të ndarjes së çmimeve Academy. Fituesit gëzuan, humbësit u inkurajuan, kurse mua nuk më mbeti gjë tjetër veçse të ëndërroj… Do të doja të xixëlloja si Margot Robbie në …

Lexo më shumë

Shën Valentini

Shën Valentini, festa e dashurisë, dita e dedikuar atij që dua… ose më saktë dita që ai duhet të më kushtojë mua! Këtë Shën Valentin dua shumë, dua atë, dua botën! Dua të më plotësohen dëshirat si Jamie-t në shëtitjen e paharrueshme. Dua të shoh yjet si ajo dhe Landoni …

Lexo më shumë

Ajo që dua… Nga Uendi

E dua moshën time, e dua rininë, energjinë, gjallërinë. Dua jetën e gjimnazit si në Gossip Girl. Të kem Louboutin-et e Blake Lively-t dhe cantën Chanel të Leighton Meester-it. Dua të eci në rrugët e New York-ut të Carrie Bradshaw-t. Dua të punoj në Wallstreet-in e Dicaprios, por të fle …

Lexo më shumë