Home / Njoftime dhe Aktivitete / Bëni të lumtur të afërmit tuaj me këto dhurata

Bëni të lumtur të afërmit tuaj me këto dhurata

15399_945595905467238_4204661499283502595_n

Etos & al gjendet gjithmonë pranë jush me produkte fantastike të cilat janë shumë të preferuara si nga femrat ashtu dhe nga meshkujt. Nuk e keni zgjedhur ende dhuratën për njerëzit tuaj të dashur, apo jeni në dilemë dhe nuk dini cfarë t’i dhuroni? Ja disa sugjerime për dhurata të cilat nuk do të harrohen lehtë.

Anëtarët e Kartës Rinore Evropiane përfitojnë 10% zbritje.

Parfum për femra.

BOSS, The Scent For Her   

Kombinimi i luleve me shije frutash hapet me arome kadifeje e pjeshke infuzuar me lule fresias dhe nota te kakaos se pjekur i cili karakterizon fragrancen dhe locionin hidratues per trupin.
Frymëzuar nga një udhëtim i artit të joshjes #BOSS#TheScentForHer një personifikim i hijeshisë sublime femërore, ngrohtësi dhe joshje që shpaloset gradualisht vjen me setin e 2016.

 

15349590_1578819655478190_5445409826478761875_n

TOMFORD, Velvet Orchid 

Një arome orientale që transformon fuqinë joshëse të fragrances femërore me notat e agrumeve , ndjesi kamoshi vanilje dhe intensivisht me arome lulesh qe ngjan me kopsht të ngrohtë ekzotike.

Lavish, Dramatic, Seductive

15380375_1588428687850620_7494871140985492222_n

 

DIOR, Poison Hypnotic

Misterioz,ekstravagant dhe magjepsës, Poison Hypnotic ju dhuron këto cilësi magjike për këtë fundvit me konfeksionin per dhurata.
Aroma femërore është një harmoni e të kundërtave të nuhatjes me almond,jasemin,kanellë,vanilje dru jucarunda dhe spec djeges .

Locioni hidratues silky për lëkurën e trupit plotëson aromën e fragrancës.

15542184_1599067943453361_4519563391264889145_n

 

Parfum për meshkuj.

GUCCI, Made to Measure

Gucci Made To Measure, një aromë mashkullore, e krijuar për njeriun që kërkon më shumë se më të mirën.
Mashkullin që të tjerët të aspirojnë për të qenë si ai, me nota të bergamot kalabrez, lavander franceze, arrëmyshk dhe lëkurë.

Frymëzuar nga Kostumi Gucci Made to Measure dhe krijuar sipas filozofisë, Gucci i vëmendshëm ndaj detajeve vjen në konfeksionin për dhurata me kremin pas rrojes dhe shampon trupit.

15781432_1609170805776408_8098521403046744895_n

GIORGO ARMANI, Armani Code

Këto festa zgjidhini dhuratën sipas Armani Style.
E freskët ,djegëse dhe orientale me nota te bergamot,limon e gjethe ulliri.
Stili i Armani Code ështe fuqia e meshkujve transformuar në parfum, balsamin pas rroje dhe shampon e trupit.

Një aromë joshëse për meshkujt.

15590067_1597391063621049_8688838298188401261_n

 

VIKTOR&ROLF, Spice bomb
Viktor&Rolf prezantojn Spicebomb një koncentrat me personalitet shpërthyes, sensual dhe i guximshëm, trasmetuar dhe nga shishja e ndërtuar si granatë.
Nota të freskëta me ëreza si shafran,kanellë,piper,
Aromë me një pickim të akullt që kombinon duhanin me forcën e vetiver.

Në set përfshihen shkuma e rrojes dhe balsami pas rroje.

15697368_1602019943158161_3287093883604457966_n

 

Etos & Al mund ta gjeni tek:
1. Rr. Sami Frashëri
2. Rr. Komuna e Parisit
3. Rr. Myslym Shyri
Për më shumë kontaktoni në: 069 471 2661 / 068 594 1157