Home / Njoftime dhe Aktivitete / Fundjavë pa shpenzime

Fundjavë pa shpenzime

14695545_1170421909716962_136106194884965669_n Ditën e premte, Datë 28 Tetor 2016, do të performojnë: Ledri Vula, Lumi B & Gjiko.

 

 

 

 

 

 

14716039_1170498846375935_8560447555159638552_n

Për të vazhduar me ditën e Shtunë, datë 29 Tetor 2016 me këngëtarin, Alban Skënderaj.

 

 

 

 

 

 

Karta Rinore në bashkëpunim me Arena Club , i jep mundësinë të gjithë anëtarëve aktual të Kartës Rinore të kalojnë një fundjavë të këndshme në ambjentet e Arena Club pa shumë shpenzime.

Eshtë shumë e thjeshtë, mjafton që të tregoni kartën tuaj rinore në hyrje të club-it dhe ju automatikisht përfitoni hyrjen FALAS.  Por nuk mbetet me kaq.

Në shenjë falenderimi, që jeni pjesë e rrejtit me të madh rinor Evropian, ne ju dhurojme kupona të cilat ju mund ti përdorni për të marrë pije FALAS në Arena Club.  Kuponat i merrni pranë zyrave tona.

E ku ka më mirë se kaq? Shijoni fundjavën tuaj në ambjentet e ARENA CLUB pa asnjë shpenzim.

Sepse, ne mendojmë për ju 🙂

Përjeto eksperiencën Evropiane,

DO MORE. BE MORE.

Nxitoni të tërhiqni kuponat tuaj.

Karta Rinore Evropiane:

Rruga “Ymer Kurti”, mbrapa postës numër 8, te sheshi Wilson. Tiranë.
E Hënë – E Premte, orari 08:30 – 16:30
Cel: 0693316551

Arena Club:

Rruga Elbasanit, rreth rrotullimi i saukut, në krahë të djathtë.
Rezervime: +355 695629432