Home / Njoftime dhe Aktivitete / Noizy, Arena Club Tirana

Noizy, Arena Club Tirana

13428505_1752759378277868_7728122685080584595_n

Fundjava e fundit për këtë sezon.
Noizy, Arena Club Tirana

Biletat për të përfituar pije falas në Arena Club mund ti merrni pranë zyrave tona në adresën:
Rruga “Ymer Kurti”, mbrapa postës numër 8, te sheshi Wilson. Tiranë.
Jemi të hapur nga e hëna në të premte, orari 08:30 – 16:30
Cel: 0693316551

Arena Club:
Rruga Elbasanit, rreth rrotullimi i saukut, në krahë të djathtë.
Rezervime: +355 695629432