Home / Njoftime dhe Aktivitete / Dhuratat e duhura këtë Shën Valentin.

Dhuratat e duhura këtë Shën Valentin.

 

Me ardhjen e muajit Shkurt të gjithëve na shkon mendja te festa e Shën Valentinit, dhe kur mendojmë festën fillojmë mendojmë edhe për dhuaratat që do t’i bëjme këtë vit.

Karta Rinore Evropiane, ka disa sugjerime për të gjithë të dashuruarit të cilët nuk kanë menduar ende për dhuratën për partnerin/partneren e tyre.

 

 

  • INGLOT ALBANIA

 

Anëtarët e Kartës Rinore Evropiane përfitojnë 15% zbritje për blerjen e produkteve Inglot.

Inglot është një kompani lider botëror në fushën e kozmetikës profesionale, me mbi 600 dyqane në 80 shtete të botës, e cila nuk i teston produktet tek kafshët, nuk përdor elemente të dëmshëm për lekurën dhe shëndetin dhe është eco-friendly.

Inglot dallohet për gamën e gjërë të produkteve dhe ngjyrave si dhe për cilësinë e lartë të produkteve.
Ajo bashkëpunon me grimerët më në zë të botës për të sjellë tendencat, ngjyrat dhe formatet me koherente.
Adresa: Rruga Nikolla Tupe, zona e ish-bllokut dhe në Qendrën Tregtare TEG.
Think BEAUTY, think INGLOT
  • KALEMI TRAVEL 

 

Për cdo paketë turistike Kalemi travel ofron 1000- 5000 lekë zbritje për anëtarët e Kartës Rinore Evropiane.

Nëse në planet tuaja do të jetë udhëtimi këtë Shën Valentin atëhere ne do ju sugjerojmë udhëtimet me guidë të Kalemi Travel. Udhëtime nga më të ndryshmet në qytetet e dashurisë në Romë, Paris, Baecelonë, Venecia etj. Më shumë  detaje rreth udhetimeve do të gjeni në këtë link : http://kalemitravel.com/udhetimet-per-shenvalentin/

 

 

  • DELUXE SPA & MASSAGE

 

Anëtarët e Kartës Rinore Evropiane përfitojnë 15% zbritje.

DeLuxe Spa & Massage propozon për ju diçka ndryshe këtë Shën Valentin!
Një paketë speciale për ju dhe partnerin tuaj në ditën më të veçantë të të dashuruarve.
● Masazh me krem çokollate.
●Hidromasazh në jaccuzi.
●Zona relax (verë e bardhë/kuqe, finger food).
Dhe e gjitha për vetëm 7500 lekë !!
Nxitoni të bëni rezervimin tuaj në numrin e telefonit +355 69 31 44 222.

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, kryqëzimi i Inxhinierisë së Ndërtimit, Tiranë.

 

 

  • LULE DIANA 

     

 

Anëtarët e Kartës Rinore Evropiane përfitojnë 15% zbritje.

Lulet janë nga më të larmimshmet dhe ju do të ngeleni tepër të kënaqur, shërbim transporti të shpejtë edhe korrekt.

Adresa: Rruga : Myslym Shyri, pranë rrugës Muhamed Gjollesha.

 

 

  • LE FUTUR

 

LeFutur ofron 10% zbritje për anëtarët e Kartës Rinore Evropiane.

LeFutur u themelua në vitin 2008 për të krijuar eksperiencën unike e të bërit dhuratë. Produktet LeFutur sjellin gëzim tek ju edhe të afërmit tuaj. Të kesh një produkt nga LeFutur do të thotë të kesh një eksperiencë unike. Eja edhe ti në botën magjike dhe bashkohu me moton tonë.

Jeta është dicka e mrekullueshme… Produktet nga LeFutur krijojnë emocione unike.

Vizitoni dyqanin Le futur në adresën Rr.Sami Frashëri Pall 39/1  ose faqen lefutur.al për të parë të gjitha produktet.

 

 

  • BOTIME DUDAJ 

 

Botimet Dudaj ofron 20% zbritje për anëtarët e Kartës Rinore Evropiane.
Shtëpia Botuese “Dudaj” u themelua më 25 janar 2001.Serioziteti në botime dhe përzgjedhja e kujdesshme e titujve, duke qenë në më të shumtën e herëve në bashkëkohësi edhe me botimet nëpër botë, bënë që shumë shpejt të dallohej dhe të renditej ndër shtëpitë botuese më prestigjioze shqiptare.
Të dhurosh një libër është zgjedhja ideale.
Adresa: Rruga “Ibrahim Rugova”, Pall. 28, Ap. 29. Tiranë.
  • ETOS & AL

          

 

Anëtarët e Kartës Rinore Evropiane përfitojnë 10% zbritje.

 Etos & al gjendet gjithmonë pranë jush me produkte fantastike të cilat janë shumë të preferuara si nga femrat ashtu dhe nga meshkujt. Nuk e keni zgjedhur ende dhuratën për njerëzit tuaj të dashur, apo jeni në dilemë dhe nuk dini cfarë t’i dhuroni? Në Etos & Al do të gjeni dhurata të cilat nuk do të harrohen lehtë.
Adresa: Rr Medar Shtylla , Rr Myslym Shyri , Rr Sami Frashëri.
  • ARGJENDARI PIRRO

      

 

Anëtarët e Kartës Rinore Evropiane përfitojnë 10% zbritje për të gjitha Bizhuteritë e personalizuara argjendi, Kristalet 2D&3D, dhe Suveniret. 

 

PIRRO lindi per shkak te nje endrre, nderkohe qe u rrit me shume pune, me shume passion dhe me nje projekt qe trashegohet ne breza si nje hapesire magjike per te prodhuar art dhe estetike.

Teknologjia dhe risite qe vijne prej saj ne punen tone, perbejne nje nga elementet me te rendesishem ne ate cka ne vleresojme ne vazhdimesi dhe qendrueshmeri te cilesise se pare. Kjo ndikoi ne nje rritje te konsiderueshme te kerkesave per produktet PIRRO si brenda ashtu edhe jashte vendit. Investimi yne qendron ne permiresimin e kualitetit dhe ne ofrimin e nje modeli te suksesshem dhe te qendrueshem se si PIRRO mund te rezistoje ne jetegjatesine e dizajnit dhe tendencave.

Adresa: Showroom – Orari: E Hene – E Shtune 9:00-20:00, E Diele 10:00-18:00 Rruga Pjeter Bogdani, Pallati 3.

 

 

  • BOTTEGA VERDE

         

 

Anëtarët e Kartës Rinore Evropiane përfitojnë 10% zbritje për të gjitha produktet.

Bottega verde beson në bukurinë natyrale dhe gjenuine, duke i dhënë përparësi “mësimeve” që na ofron natyra. Harmonia, ekuilibri dhe mirëqënia janë hapi i parë i çdo formule, dhe këtë e dëshmojnë pikërisht 300 përbërësit aktiv natyror që janë pjesë e një trashëgimie të çmuar përbërësish kozmetik.

Produktet Bottega Verde janë unike, sensoriale, jashtëzakonisht efikase dhe japin kënaqësi nga çdo këndvështrim: gjatë përdorimit të bëjnë të ëndërrosh, mund të mbyllësh sytë dhe të imagjinosh Italinë me diellin e ngrohtë dhe gjithë dhuratat që natyra na jep.

Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Në brëndësi të ambienteve Tirana East Gate (TEG), Tek Qëndra Tregtare Univers QTU, Tiranë.

 

 

  • ARENA CLUB

 

Anëtarët e Kartës Rinore Evropiane përfitojnë Hyrje + 1 Pije FALAS.

Njerëz të ndyshëm kanë ide të ndryshme për të festuar Shën Valentinin, disa preferojnë të rezervojnë në një restorant për një drekë/darkë romantike, disa të tjerë kanë dëshirën për të kaluar këtë festë në clube të ndryshme. Arena Club e cila me të ftuarit e saj këngëtarët më të kërkuar të momentit di si të kthej festën e Shën Valentinit në një mbremje fantastike.

Adresa: Rruga Elbasanit, rreth rrotullimi i Saukut në krahë të djathtë.

Për rezervime:+355 695629432

 

 

Këto ishin sugjerimet tona, për më shumë informacion vizitoni dyqanet për të parë të gjitha produktet dhe shërbimet.

GËZUAR SHËN VALENTININ 🙂

Me Kartën Rinore Evropiane kurseni para dhe kohë.

Përjeto eksperiencën Evropiane.

Do More. Be More.